Чемпіонат миру поступово набирає обертів, національні збірні з кожним матчем входять в гру. Якість футболу і його інтенсивність цілком може радувати нейтральних уболівальників. Саме такі емоції викликав матч Чилі - Австралія.

У перші 15 хвилин гри чилійці "розчавили" австралійців. До 14 хвилині матчу південноамериканці оформили два м`ячі в ворота збірної Австралії. Дебютний м`яч для чилійців на турнірі оформив форвард "Барселони" Алексіс Санчес, а через дві хвилини він же вже зробив гольову передачу. Прекрасним ударом з лінії штравной Вальдівія послав м`яч під поперечину. 2 - 0 і Чилі радіє.

Після голів чилійці продовжували впевнено контролювати м`яч, проте після однієї з верхових подач Тім Кейхілл головою відіграв один м`яч. Це сталося на 35 хвилині першого тайму. Необхідно визнати, що гол австралійців не тільки неназревал, але до взяття воріт збірної Чилі не було навіть передумов.

Другий тайм матчу пройшов в боротьбі. Збірна Австралії відчула, що може врятувати матч. Це визначило активність австралійців. Однак вразити ворота південноамериканців не вдалося, навпаки, вийшов на заміну Жан Босежур, вже в конпенсірованное час встановив остаточний рахунок ударом в дальній кут воріт. Збірна Чилі перемагає 3 - 1 і порівнюється з Нідерландами по кількостей очок після першого туру.

Наступна гра чилійців з Іспанією буде мати величезне значення в розподілі підсумкових місць в групі В.

Відео: ПРОГНОЗ НА МАТЧ від MAXBET ІСПАНІЯ - ЧИЛИ, АВСТРАЛІЯ - НІДЕРЛАНДИ І КАМЕРУН - ХОРВАТІЯ 18.04.2014