Команда Німеччини вважалася фаворитом в цій парі, проте весь перший тайм німці провели явно не на своєму рівні. Темп матчу був високим, причому африканські футболісти намагалися не поступатися гравцям Німеччини ні в плані організації гри, ні в майстерності, ні в гострих атаках. Варто визнати, що алжирці в першій половині зустрічі, особливо на початку матчу, атакували кілька гостріше. Впадало в око те, що голкіпер німців Нойєр сильно нервував. Він побував у кількох невиправданих помилок.

Німці змогли створити дійсно небезпечний момент вже в кінці тайму. Крос небезпечно пробив з-за меж штрафного, але виручив Алжир воротар, однак на добиванні Гетце міг оформити перший гол в грі. Але і цього не сталося, так як Мболі знову врятував свої ворота.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. При цьому, команда Алжиру виглядала дуже добротно, намагаючись ні в чому не поступатися німцям.

У другій половині зустрічі Німеччина додала. Стали з`являтися небезпечні моменти біля воріт африканців. Чудові шанси мали Мюллер, Лам, Швайнштайгер. Однак Мболі зловив кураж і зробив безліч шикарних сейвів. У передній лінії у африканських футболістів виходило мало - в другому таймі перевага Німеччини було значним. Але рахунок на табло до закінчення основного часу матчу так і не змінився - 0 - 0.

У додатковий час німці продовжили насідати на ворота суперника. Те, що підопічні Льова не змогли зробити за 90 хвилин, вони оформили вже на 92-й хвилині. Нападаючий Шюррле перетворив фланговий простріл в гол. 1 - 0 повела Німеччина.

Відео: Німеччина - Алжир [FIFA WORLD CUP 2014 Brazil] 1/8 фіналу

Після пропущеного м`яча у гравців Алжиру вже не було можливості відігратися, так як німці продовжували свій натиск. В результаті на 119-й хвилині Озіл оформив другий м`яч, який дозволив зняти всі питання про переможця зустрічі.

Однак гравці Алжиру не втекли з поля без свого голу. Уже в конпенсірованное час овертайму Абдельмумен Джаба відквитав один м`яч, але цього африканцям було недостатньо.

Відео: Пророцтва на матч Росія - Алжир ЧС 2014

Підсумковий рахунок зустрічі 2 - 1 на користь Німеччини. Німців у чвертьфіналі вже очікують французи, а гравці Алжиру з почуттям гордості за свою країну залишають футбольний мундіаль.