Першою зустріччю третього ігрової дня на мундіалі стало суперництво Колумбії та Греції. Гра проходила на стадіоні "Мінейран" в Белу-Орізонті в присутності 57000 глядачів. Колумбійці показали, як і без своїх лідерів ця збірна готова на спортивні подвиги. Впевнена перемога над Грецією з рахунком 3 - 0 тому прекрасне підтвердження.

Відео: ЖЕРЕБКУВАННЯ ЧС 2018 з футболу ДИВИТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ FIFA WORLD CUP QUALIFYING DRAW

Бразильське місто Форталеза прийняв другий матч ігрового дня. Діючі чемпіони Південної Америки Уругвайці боролися з Коста-Рікою. Матч проходив на арені "Кастелао", Місткість якої близько 64000 глядачів. Результат гри можна сміливо назвати першою справжньою сенсацією. Південноамериканці, ведучи в рахунку 1 - 0, в підсумку поступилися 1 - 3.

Третій матч ігрового дня очікувався з найбільшим нетерпінням. Це не випадково, адже Англія з Італією грали між собою. стадіон "Амазонія" в Манусов був удостоєний честі приймати це матч. Глядачі побачили напружену битву титанів світового футболу. Підсумковий рахунок 2 - 1 на користь італійців.

Відео: ТОП 10 головних подій Чемпіонату світу

Заключна зустріч третього ігрового дня Кот-д-Івуар - Японія проходила у Ресіфі на "арені Пернамбуку", В цьому матчі також було забито три м`ячі. Після того, як команди пішли на перерву рахунок на табло був 1 - 0 на користь азіатів. Однак у другому таймі африканці переломили хід зустрічі на свою користь. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу івуарійців 2 - 1.