Як пройшов матч між анжи і цска за лігу європи

У заключних матчах Ліги Європи на етапі плей-офф найкращі шанси серед російських команд мав ЦСКА. Адже перша гра зі шведським клубом АІК не тільки закінчилася перемогою армійців з рахунком 1: 0, але і проходила на чужому полі, в Стокгольмі.
Як пройшов матч між Анжи і ЦСКА за Лігу Європи

З огляду на результат зустрічі в гостях, а також цілком зрілий, якісний футбол, який демонструють армійцями останнім часом, ЦСКА перед матчем-відповіддю вважався явним фаворитом. А якщо до цього ще додати фактор "рідних стін" і люту підтримку своїх уболівальників, успіх росіян за сумою двох зустрічей здавався практично 100%.

На жаль, мабуть, ця впевненість і зіграла з армійцями злий жарт. Інакше важко пояснити, як вже на самому початку матчу на 6-й хвилині була допущена груба помилка в обороні, в результаті якої гравець шведської команди Ампос Карікарі безперешкодно розстріляв ворота росіян. 1: 0 - повели шведи. Таке несподіване, бентежний початок надихнуло гравців АІКа: адже завдання, тільки що здавалася практично нездійсненним, раптом стала цілком реальною. Гравців ЦСКА, навпаки, цей гол буквально надломив психологічно. Адже вони мали беззаперечну територіальну й ігрову перевагу, створили масу небезпечних моментів, нанесли по воротах шведів майже тридцять ударів, з яких десять припали у ворота! Але м`яч ніби зачароване вперто не влітав у сітку.

А вже в доданий час шведи подавали кутовий, і другий удар по нашим воротам, що припав у ворота за весь матч привів до другого голу! З результатом 2: 0 на свою користь, радісні шведи вирушили назад в Стокгольм, а ЦСКА, на жаль, вибув з боротьби в Лізі Європи. І гравці нашої команди, і її вболівальники були просто в шоці.

Інша ж наша команда, "Анжи" з Махачкали, навпаки, порадувала вболівальників. У матчі-відповіді вона зустрічалася в голландському місті Алкмаар з місцевим клубом A3. Перша гра, що пройшла в Росії, закінчилася перемогою махачкалінцев з рахунком 1: 0. Підопічні Гуса Хіддінка цілком могли дозволити собі грати в гостях на утримання рахунку, пішовши в оборону і зрідка проводячи гострі контратаки. Однак наші футболісти ще в першому таймі забили два м`ячі у ворота господарів, а після перерви забили ще три, довівши рахунок до розгромного. 5: 0 -це більш ніж переконлива перемога, та ще на чужому полі!

Таким чином, "Анжи" разом з ще однією російською командою (казанським "Рубіном") Подолала етап плей-офф, і тепер її гравці будуть прагнути до перемоги в груповому етапі. ЦСКА і "Динамо", На жаль, не пробилися туди.